Bramy garażowe

Firma Hörmann od lat zajmuje się dyscypliną Hörmann i bywa najdoskonalszym przemysłowcem bram uchylnych, drzwi bocznych do garażu, ościeżnic jak również napędów. Marka Hörmann jest firmą rodową operującą na dystansie dziesięcioleci. Stanowi gwarancję najnowszych środków oraz najlepszej gatunkowości towarów.

Firma Hörmann jest kierowana już przez trzecie a także czwarte pokolenie wnuków, i prawnuków twórcy marki, Augusta Hörmann.

Udziałowcami odnoszącymi indywidualną odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Grupa Hörmann Polska sp. z o.o. istnieje od 1992 roku. Naczelna centrala firmy umiejscowiona jest w Komornikach pod Poznaniem. W tymże miejscu poza sekretariatami centrali, ulokowane są również przechowalnie o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Ponadto, marka posiada cztery delegatury w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W sumie spółka angażuje w nich ponad stu wysoko wyuczonych etatowców. Hörmann Polska sp. z o.o ma gęstą sieć wspólników handlowych na terenie całego kraju. Gwarantuje ona szybki a także kompetentny serwis jak też poświadcza odpowiednią, specjalistyczną obsługę kontrahenta.